Slovensko države bivše YU

KONTAKT

WVterm d.o.o. - uprava, proizvodnja, dostava materiala 
Preradovičeva 22, 2000 Maribor 
Centrala telefon: + 386 2 42 92 810
E-pošta: wvterm@wvterm.si


Večji zemljevid

 

VODSTVO
Telefon GSM E-pošta
mag. Uroš Fonovič
direktor + 386 2 42 92 812 + 386 41 388 377
u.fonovic@wvterm.si
Borut Jerič direktor
+ 386 2 42 92 824 + 386 30 21 03 31 b.jeric@wvterm.si

RAČUNOVODSTVO


Telefon GSM E-pošta
Darja Urbanc finance + 386 2 42 92 814 / d.urbanc@wvterm.si
Karmen Majhenič računovodstvo  + 386 2 42 92 810  / racunovodstvo@wvterm.si

PRODAJA  


Telefon GSM E-pošta
Gorazd Kolar prodaja-mali kotli
+ 386 2 42 92 820 + 386 30 644 277 trgovina@wvterm.si
g.kolar@stadlertvt.com
Jernej Knific prodaja-veliki sistemi EU + 386 30 707 797 j.knific@stadlertvt.com
Radislav Marksl prodaja-veliki sistemi Balkan
+ 386 2 42 96 941 + 386 41 760 077 r.marksl@wvterm.si

 

SPREJEM IN ODPRAVA BLAGA


Telefon GSM E-pošta
Boris Škrjanec
sprejem in odprava blaga
/ + 386 31 596 793
/

PROIZVODNJA


Telefon GSM E-pošta
Štefan Hojnik
vodja proizvodnje
+ 386 2 42 92 816 /
s.hojnik@wvterm.si

RAZVOJ IN TEHNOLOGIJA
TELEFON
GSM E-POŠTA
Tomaž Obad
+ 386 2 42 92 823
 / t.obad@wvterm.si
Bojan Tanacek
+ 386 2 42 92 818
/ b.tanacek@wvterm.si
Drago Kerec
+ 386 2 42 92 822
/ d.kerec@wvterm.si
Mirko Podrkrižnik
+ 386 2 42 92 821
/ m.podkriznik@wvterm.si
+ 386 2 42 92 811
/
Miran Razboršek
+ 386 2 42 92 822
+ 386 41 380 138 m.razborsek@wvterm.si