Slovensko države bivše YU

KONTAKT

WVTERM, d.o.o. - trgovina
Valvasorjeva ulica 73, 2000 Maribor 

E-pošta: trgovina@wvterm.si


Večji zemljevid

WVTERM, d.o.o. - uprava, proizvodnja, dostava materiala 
Preradovičeva 22, 2000 Maribor 
Centrala telefon: + 386 2 42 92 810
E-pošta: wvterm@wvterm.si


Večji zemljevid

 

VODSTVO
Telefon GSM E-pošta
Uroš Fonovič
direktor + 386 2 42 92 812 + 386 30 64 42 77
u.fonovic@wvterm.si
Borut Jerič direktor
+ 386 2 42 92 824 + 386 30 21 03 31 b.jeric@wvterm.si
Radislav Marksl prodaja + 386 2 42 96 941 + 386 41 76 00 77 r.marksl@wvterm.si

RAČUNOVODSTVO


Telefon GSM E-pošta
Karmen Majhenič računovodstvo + 386 2 42 92 810 / racunovodstvo@wvterm.si
Darja Urbanc finančna služba
 + 386 2 42 92 814  / d.urbanc@wvterm.si

PRODAJA – Trgovina 


Telefon GSM E-pošta
Uroš Marksl prodaja -
domači trg, južni trgi
+ 386 2 42 92 820  + 386 41 543 587 u.marksl@wvterm.si
trgovina + 386 2 42 92 820 trgovina@wvterm.si

SPREJEM IN ODPRAVA BLAGA


Telefon GSM E-pošta
Boris Škrjanec
sprejem in odprava blaga
/ + 386 31 596 793
/

PROIZVODNJA


Telefon GSM E-pošta
Štefan Hojnik
vodja proizvodnje
+ 386 2 42 92 816 /
s.hojnik@wvterm.si

RAZVOJ IN TEHNOLOGIJA
TELEFON
GSM E-POŠTA
 Tomaž Obad
+ 386 2 42 92 823
 / t.obad@wvterm.si
Bojan Tanacek
+ 386 2 42 92 818
/ b.tanacek@wvterm.si
Drago Kerec
+ 386 2 42 92 822
/ d.kerec@wvterm.si
Mirko Podrkrižnik
+ 386 2 42 92 821
/ m.podkriznik@wvterm.si
+ 386 2 42 92 811
/
Miran Razboršek
+ 386 2 42 92 822
+ 386 41 380 138